К основному контенту

Український Ракетний Дрон Пекло

Ракетний Дрон Пекло

"Пекло": Український Ракетний Дрон, що несе загрозу в тилу ворога
Київ, Україна – В арсеналі Сил оборони України з'явилася нова потужна зброя – ракетний дрон (або ракета-дрон) під назвою "Пекло". Цей далекобійний засіб ураження, вперше офіційно представлений у грудні 2024 року, вже активно застосовується на фронті, завдаючи ударів по важливих об'єктах російських окупаційних військ.
"Пекло" є українською розробкою, що позиціонується як проміжний клас між класичною крилатою ракетою та безпілотником-камікадзе. Завдяки своїм характеристикам, цей ракетний дрон здатний виконувати завдання на оперативно-тактичній глибині, вражаючи цілі, що раніше були досяжні лише для більш дорогих та складних ракетних систем.

Розробка та виробництво
Розробка "Пекла" велася в рекордно короткі терміни. Вже на момент презентації було оголошено про запуск серійного виробництва. Це свідчить про високий потенціал українського оборонно-промислового комплексу та його здатність швидко реагувати на потреби фронту, створюючи сучасні та ефективні засоби ураження.
"Пекло" є частиною нової лінійки українських ракетних дронів, до якої також належать "Паляниця" та "Рута". Поява таких систем значно розширює можливості Сил оборони України щодо нанесення точних ударів у глибокому тилу ворога, порушуючи його систему управління, логістику та знищуючи важливі військові об'єкти.

Так, "Пекло" – це український ракетний дрон, новітня розробка вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Ця зброя вже перебуває на озброєнні Сил оборони та активно застосовується для ураження російських об'єктів у глибокому тилу.
Ось ключова інформація про ракету-дрон "Пекло" станом на кінець червня 2025 року.
Що це таке?

ракетний дрон пекло
Пекло, це далекобійний боєприпас, що поєднує в собі риси безпілотника-камікадзе та крилатої ракети. Він оснащений реактивним двигуном, що дозволяє йому розвивати високу швидкість та долати значні відстані для нанесення точних ударів по заздалегідь визначених цілях.

Ключові характеристики
  Дальність ураження: до 700 км.
  Швидкість: до 700 км/год.
  Бойова частина: орієнтовно 50 кг.
  Система наведення: Комбінована, що включає інерціальну систему та GPS-навігацію для забезпечення високої точності влучання.

   Виробництво: За офіційними даними, ракета-дрон на 70% складається з українських компонентів, що є критично важливим для сталого серійного виробництва.

Призначення та бойове застосування
Головне завдання "Пекла" – ураження стратегічно важливих стаціонарних об'єктів противника, таких як:
  Командні пункти та штаби.
  Склади боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів.
  Системи протиповітряної оборони.
  Важливі об'єкти логістики (мости, переправи, залізничні вузли).
Перше підтверджене застосування було зафіксовано та оприлюднено в останні дні червня 2025 року. Тоді ракети-дрони "Пекло" успішно уразили переправу через річку Айдар та насосну станцію на окупованій частині Луганської області. Відео- та фотопідтвердження були зняті та поширені самими російськими окупантами.

Стратегічне значення
Поява на озброєнні "Пекла" та інших вітчизняних далекобійних систем є значним кроком у посиленні обороноздатності України. Це дозволяє Силам оборони:
  Завдавати ударів у глибокому тилу ворога, руйнуючи його логістику та систему управління.
  Компенсувати нестачу далекобійного озброєння західних зразків.
  Наносити асиметричні удари, використовуючи відносно недорогу, але ефективну зброю власного виробництва.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини

Автор пісні  При долині кущ калини Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини. Ми вважаємо, що пісня «При долині кущ калини» має українське походження. Якщо аналізувати цю пісню то вона дуже подібна до українських пісень. Калина це символ життя, здоров’я, благополуччя. У нас з калиною поєднують красу дівчини. Кажуть: розцвіла дівка як калина. Калина це також символ свободи, в гімні Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина» співають: Ой у лузі червона калина похилилася, Чогось наша славна Україна зажурилася, А ми тую червону калину підіймемо. А ми нашу славну Україну розвеселимо Насправді вірш до пісні «При долині кущ калини» написала росіянка Матрона Смірнова у 1979 році. і вона є автор вірша.  Над полями ветер бродит. Песню теплую поет. При долине на свободе, Куст калиновый цветет. Ветер вьется над долиной. В речке плещется вода: - Ты скажи, скажи, калина, Как попала ты сюда? - В рощу прошлого весною Бравый ...

Автор пісні Мій друже Ковалю і Поручик Галіцин

Автор пісні Поручик Галіцин  Оригінальний текст пісні Поручик Галіцин написав українець, який народився в Польщі, пан Гончаренко Георгій Іванович (літературний псевдонім Юрій Галич). Гончаренко народився у Варшаві, сам був з роду полтавських дворян. Рига  Гончаренко служив Українській Державі, був генерал-майором, при Гетьману Скоропадському. Кінець свого життя провів в Латвії, там і помер, 12 січня 1940 року. Коли російські війська зайняли Ригу, то чекісти стали вимагати від Гончаренка співпраці, після спілкування з чекістами, він прийшов додому і покінчив життя самогубством. Під псевдонімом Юрій Галич, український генерал написав 14 книг, багато оповідань та віршів, опублікував сотні статей. Юрій Галич писав російською мовою, більшість з нас теж пише і навіть говорить російською мовою, але це не означає, що ми росіяни. Ми живемо у вільній країні і ми маємо право говорити і писати так як хочемо. Вірші Юрія Галича цікаві і вони переносять нас в минуле. В Те...

Розповідь про автора пісні - Заграй ми цигане старий

Автор пісні  Заграй ми цигане старий Розповідь про автора пісні Заграй ми цигане старий. Пісню «Заграй ми цигане старий» написав український письменник, композитор, музично-культурний діяч, православний священик, педагог, редактор часописів Буковини, пан Сидір Воробкевич. Сидір Воробкевич За іншою версією, автор пісні «Заграй ми цигане старий» є румунський поет, пан Джордже Кошбук, який написав вірш «Să-mi cânţi cobzar bătrân», як стверджують румунські джерела пан Воробкевич переклав твір на українську мову. Точно встановити авторство твору складно, так як пройшло багато часу і кожен народ воліє бачити у цій народній пісні свою пісню. Як там не було, але фактом є те, що ця пісня є народною піснею, як в Румунії так і в Україні. Народився Сидір Воробкевич, 5 травня 1836 року, в Чернівцях, у родині вчителя філософії і богослов'я. Залишившись у дитинстві круглим сиротою, разом із сестрою і молодшим братом Григорієм, виховувався дідом і бабою в містечку Кіцмані, де здобув...