К основному контенту

Що означає служити вірити Богу і Ісусу Христу

Що значить служити Богу

В чому полягає основа віри і служіння Богу і його сину Ісусу Христу ? Що означає і  що значить служити і вірити Богу в Біблії ?  Навіщо люди вірять в Бога ? В чому полягає віра в Бога і Ісуса Христа?

Людина мені написала такий коментар "Віктор, Бог і церква - то різні речі. Будь-яка церква - це організації, в якій працюють люди, з усіма людськими недоліками. Подивіться на приклад патріарха Філарета - і все стане зрозуміло". Насправді, віра, Бог, організація, це не різні речі і поняття, це все єдине і воно не може довго існувати самостійно. 

Тому я людині написав таку відповідь "Хто вірить у Бога в себе на кухні, мені коментарі не пишіть, це не віра в Бога". На цю тему  ап Яков писав в Біблії.

Якова 2:14

14 Яка користь, брати мої, коли хто говорить, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра?

"Віра на кухні в Бога жодного значення немає, ті люди які вірять у себе на кухні, вони для своєї власної втіхи в щось там вірять. Вірте собі на здоров'я, від вашої віри, ні користі, ні зла немає".

Що таке віра 

Деякі люди на мене образились в інтернеті на ці слова про віру що написав вище, причина образ мені невідома. Можливо причина втому,  що люди не розуміють що таке віра. Віра це в першу чергу знання, без знання немає віри. 

Читати - Що таке віра в Бога та в Ісуса Христа

Люди вірять в Бога відповідно до знань і з якоюсь метою, вони не для себе вірять, їхня віра це служіння іншим людям і служіння самому Богу.  Якщо ви вірите в Бога у себе на кухні, то така віра жодного сенсу немає, тому що ви приховуєте свої знання Бога. Така віра незрозуміла, незрозуміло що ви хочете своєю вірою продемонструвати і що ви хочете довести і кому довести це на кухні ?  Ви вірите для себе, ви тішите себе тим, що будете жити в Раю. Ви думаєте, що вам простяться ваші гріхи і ви станете Дунканами  Маклаудами - Горцями, безсмертними. 

Від такої віри з Біблійного погляду жодного толку немає і жодних наслідків немає. Насправді віра  в Бога це труд, в першу чергу це труд над собою, в другу чергу це робота над іншими людьми, тому що ви зобов'язані ділитися знаннями своєї віри. 

Апостол Яков на цю тему продовжував писати.

Якова 2:18-19

18 Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх. 19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.

Навіщо люди вірять в Бога  

Реальний християнин, не для себе вірить, він вірить для інших людей, він виконує роботу спасіння людства, в нього є віртуальна мета. Реальний християнин, вірить, що цей світ буде знищений Богом, а людство має шанс врятуватися. Для того, щоб людство врятувалося воно на його думку повинно змінитися і стати іншим. Людство по його поняттям повинно жити по законам Бога і тоді воно врятується в час кінця світу. Тому реальні християни йдуть в різні організації, якими керують аферисти, розповідають вам свої вчення, намагаються на вас вплинути і вас змінити, зробити вас подібними до себе . 

Читати - Що таке хрещення Духом Святим

Християнин не для себе служить Богу, він може бути невпевнений втому, що він особисто отримає спасіння, але він хоче щоб інші люди отримали це спасіння, в цьому полягає мета організації і церкви і самої віри. 

проповідь апостола Павла

Апостол Павло писав, що він має надію на вічне життя, він не писав, що впевнений що отримає вічне життя.

До Тита 1:1-2

1 Павло, раб Божий, а апостол Ісуса Христа, по вірі вибраних Божих і пізнанні правди, що за благочестям,

2 в надії вічного життя, яке обіцяв був від вічних часів необманливий Бог

Маючи надію на вічне життя Павло оббігав з проповіддю всю Азію і Європу. Якби він сидів у себе на кухні, то його віра жодного сенсу немала і наслідків від такої віри теж не було, така віра була пустою. Ап Павло в 1 столітті знав і вірив, що скоро повинен прийти Ісус Христос і він на його думку повинен був знищити весь світ, люди які будуть вірити в Бога, вірити в жертву Христа спасуться і Павло це відповідно до своєї віри розповідав людям. Павло свої знання віри не ховав на кухні, він попереджав людей про неминучу катастрофу і порятунок .    

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини

Автор пісні  При долині кущ калини Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини. Ми вважаємо, що пісня «При долині кущ калини» має українське походження. Якщо аналізувати цю пісню то вона дуже подібна до українських пісень. Калина це символ життя, здоров’я, благополуччя. У нас з калиною поєднують красу дівчини. Кажуть: розцвіла дівка як калина. Калина це також символ свободи, в гімні Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина» співають: Ой у лузі червона калина похилилася, Чогось наша славна Україна зажурилася, А ми тую червону калину підіймемо. А ми нашу славну Україну розвеселимо Насправді вірш до пісні «При долині кущ калини» написала росіянка Матрона Смірнова у 1979 році. і вона є автор вірша.  Над полями ветер бродит. Песню теплую поет. При долине на свободе, Куст калиновый цветет. Ветер вьется над долиной. В речке плещется вода: - Ты скажи, скажи, калина, Как попала ты сюда? - В рощу прошлого весною Бравый ...

Автор пісні Мій друже Ковалю і Поручик Галіцин

Автор пісні Поручик Галіцин  Оригінальний текст пісні Поручик Галіцин написав українець, який народився в Польщі, пан Гончаренко Георгій Іванович (літературний псевдонім Юрій Галич). Гончаренко народився у Варшаві, сам був з роду полтавських дворян. Рига  Гончаренко служив Українській Державі, був генерал-майором, при Гетьману Скоропадському. Кінець свого життя провів в Латвії, там і помер, 12 січня 1940 року. Коли російські війська зайняли Ригу, то чекісти стали вимагати від Гончаренка співпраці, після спілкування з чекістами, він прийшов додому і покінчив життя самогубством. Під псевдонімом Юрій Галич, український генерал написав 14 книг, багато оповідань та віршів, опублікував сотні статей. Юрій Галич писав російською мовою, більшість з нас теж пише і навіть говорить російською мовою, але це не означає, що ми росіяни. Ми живемо у вільній країні і ми маємо право говорити і писати так як хочемо. Вірші Юрія Галича цікаві і вони переносять нас в минуле. В Те...

Розповідь про автора пісні - Заграй ми цигане старий

Автор пісні  Заграй ми цигане старий Розповідь про автора пісні Заграй ми цигане старий. Пісню «Заграй ми цигане старий» написав український письменник, композитор, музично-культурний діяч, православний священик, педагог, редактор часописів Буковини, пан Сидір Воробкевич. Сидір Воробкевич За іншою версією, автор пісні «Заграй ми цигане старий» є румунський поет, пан Джордже Кошбук, який написав вірш «Să-mi cânţi cobzar bătrân», як стверджують румунські джерела пан Воробкевич переклав твір на українську мову. Точно встановити авторство твору складно, так як пройшло багато часу і кожен народ воліє бачити у цій народній пісні свою пісню. Як там не було, але фактом є те, що ця пісня є народною піснею, як в Румунії так і в Україні. Народився Сидір Воробкевич, 5 травня 1836 року, в Чернівцях, у родині вчителя філософії і богослов'я. Залишившись у дитинстві круглим сиротою, разом із сестрою і молодшим братом Григорієм, виховувався дідом і бабою в містечку Кіцмані, де здобув...