К основному контенту

Що таке віра в Бога та в Ісуса Христа

Що таке віра в Бога 

Писали мені люди коментарі в ютубе. Писали таке "Бог да те благослови, Викторе, да ти даде вяра и да те спаси! Амин!

 Інша людина написала мені таке послання "В мене до вас питання: Ви сам віруєте в Бога і що для Вас смерть?"

Про віру я можу писати багато, цей опис про віру буде неостанній. Що таке віра в Бога та в  Ісуса Христа ?  Віра це знання, віра це очікування небаченого відповідно до знань .

До Євреїв 11:1

1 А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого.

Що означає вірити в Бога? Віра, це коли я по телефону домовився зі своїм товаришем зустрітися в Києві на Хрещатику і в назначений день, час, я на цю зустріч йду. Віра від людини вимагає дій, без дій віра мертва. Якщо кажу, я вірю що мій товариш прийде на зустріч, а сам туди не йду, то така віра мертва, така віра пусті слова. 

Існують люди, які у себе на кухні  вірять Богу. Скажу словами ап Якова - Демони теж вірять і тремтять. Демони за біблійним переказом, не те що вірять, вони знають що існує Бог.

Апостол Яков на тему віри писав.

Якова 2:14

14 Яка користь, брати мої, коли хто говорить, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра?

Якова 2:18-19

18 Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх. 19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.

Читати -  Що означає служити вірити Богу в Біблії 

Що означає вірити в Богу

Віра як ми бачимо вимагає дій і справ. Перші християни які вірили в Бога, були переконані втому, що скоро прийде Царство Бога, в якому буде правити Ісус Христос, вони робили дії і діла відповідно до своєї віри. Християни продавали своє майно і йшли в общину. Багаті християни відпускали своїх рабів на волю і теж йшли в християнську общину. Завдання общини було підготувати людство до спасіння, вони проповідували кінець світу і Благу Вість про Царство Бога в якому люди знайдуть спасіння

віра в бога на небі, бог на небесах , небеса

Ісус Христос своїм послідовникам сказав.

Від Матвія 19:16-23

16 І підійшов ось один, і до Нього сказав: Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне? 17 Він же йому відказав: Чого звеш Мене Добрим? Ніхто не є Добрий, крім Бога Самого. Коли ж хочеш ввійти до життя, то виконай заповіді. 18 Той питає Його: Які саме? А Ісус відказав: Не вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй неправдиво. 19 Шануй батька та матір, і: Люби свого ближнього, як самого себе. 20 Говорить до Нього юнак: Це я виконав все. Чого ще бракує мені? 21 Ісус каже йому: Коли хочеш бути досконалим, піди, продай добра свої та й убогим роздай, і матимеш скарб ти на небі. Потому приходь та й іди вслід за Мною. 22 Почувши ж юнак таке слово, відійшов, зажурившись, бо великі маєтки він мав. 23 Ісус же сказав Своїм учням: Поправді кажу вам, що багатому трудно ввійти в Царство Небесне.

Якщо ви кажете, що маєте знання - віру і переконані втому, що Ісус Христос ваш спаситель і ви також упевнені втому, що Бог завтра побудує своє Царство і ви там будете жити, то ви повинні виконувати настанову свого правителя Царя "Коли хочеш бути досконалим, піди, продай добра свої та й убогим роздай, і матимеш скарб ти на небі потому приходь та й іди вслід за Мною".

Якщо ви не хочете йти на жертву і не хочете продавати своє майно і йти слідом за Ісусом Христом, а йти слідом за Христом це означає робити роботу, яку робив він, проповідувати Євангелію ( звістку про царство). Якщо ви не готові робити жертву, то в що ви вірите ? Мабуть вірите в себе, в своє власне майно, в своє успішне майбутнє.

Вірити в Бога і чути розповіді про Бога, це різні поняття. Віруюча людина, кожен день доводить свою віру ділами, вона проповідує Євангелію, вона кожну свою дію аналізує з погляду Біблії. Вона просинається читає Біблію і лягає спати читаючи Біблію. Віруюча людина живе Богом і вченням Ісуса Христа і готова на жертву. Ви не готові своє майно продати і проповідувати за виручені гроші Євангелію. Віруючі християни їдуть проповідувати Євангелію в Іран, Ірак, Пакистан, Африку, їх там вбивають, і вони зараннє знають що можуть загинути, але ідуть місіонерами, вони готові на жертву.

Розповідаючи про віру, інша людина мені пише - Віктор, а ви своє майно продали?

Я своє майно не продав, тому що я не вірю, в мене немає віри і я страшний грішник, в мене є знання, але віри немає. Якби я мав віру то діяв так як написав ап Петро.

1 Петра 2:21

21 Бо на це ви покликані. Бо й Христос постраждав за нас, і залишив нам приклада, щоб пішли ми слідами Його.

Примітка: Про віру я написав багато, напишу трохи про смерть. Для мене смерть це кінець життя і далі нічого немає.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини

Автор пісні  При долині кущ калини Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини. Ми вважаємо, що пісня «При долині кущ калини» має українське походження. Якщо аналізувати цю пісню то вона дуже подібна до українських пісень. Калина це символ життя, здоров’я, благополуччя. У нас з калиною поєднують красу дівчини. Кажуть: розцвіла дівка як калина. Калина це також символ свободи, в гімні Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина» співають: Ой у лузі червона калина похилилася, Чогось наша славна Україна зажурилася, А ми тую червону калину підіймемо. А ми нашу славну Україну розвеселимо Насправді вірш до пісні «При долині кущ калини» написала росіянка Матрона Смірнова у 1979 році. і вона є автор вірша.  Над полями ветер бродит. Песню теплую поет. При долине на свободе, Куст калиновый цветет. Ветер вьется над долиной. В речке плещется вода: - Ты скажи, скажи, калина, Как попала ты сюда? - В рощу прошлого весною Бравый ...

Автор пісні Мій друже Ковалю і Поручик Галіцин

Автор пісні Поручик Галіцин  Оригінальний текст пісні Поручик Галіцин написав українець, який народився в Польщі, пан Гончаренко Георгій Іванович (літературний псевдонім Юрій Галич). Гончаренко народився у Варшаві, сам був з роду полтавських дворян. Рига  Гончаренко служив Українській Державі, був генерал-майором, при Гетьману Скоропадському. Кінець свого життя провів в Латвії, там і помер, 12 січня 1940 року. Коли російські війська зайняли Ригу, то чекісти стали вимагати від Гончаренка співпраці, після спілкування з чекістами, він прийшов додому і покінчив життя самогубством. Під псевдонімом Юрій Галич, український генерал написав 14 книг, багато оповідань та віршів, опублікував сотні статей. Юрій Галич писав російською мовою, більшість з нас теж пише і навіть говорить російською мовою, але це не означає, що ми росіяни. Ми живемо у вільній країні і ми маємо право говорити і писати так як хочемо. Вірші Юрія Галича цікаві і вони переносять нас в минуле. В Те...

Розповідь про автора пісні - Заграй ми цигане старий

Автор пісні  Заграй ми цигане старий Розповідь про автора пісні Заграй ми цигане старий. Пісню «Заграй ми цигане старий» написав український письменник, композитор, музично-культурний діяч, православний священик, педагог, редактор часописів Буковини, пан Сидір Воробкевич. Сидір Воробкевич За іншою версією, автор пісні «Заграй ми цигане старий» є румунський поет, пан Джордже Кошбук, який написав вірш «Să-mi cânţi cobzar bătrân», як стверджують румунські джерела пан Воробкевич переклав твір на українську мову. Точно встановити авторство твору складно, так як пройшло багато часу і кожен народ воліє бачити у цій народній пісні свою пісню. Як там не було, але фактом є те, що ця пісня є народною піснею, як в Румунії так і в Україні. Народився Сидір Воробкевич, 5 травня 1836 року, в Чернівцях, у родині вчителя філософії і богослов'я. Залишившись у дитинстві круглим сиротою, разом із сестрою і молодшим братом Григорієм, виховувався дідом і бабою в містечку Кіцмані, де здобув...