К основному контенту

Що це таке хрещення Духом Святим

 Хрещення Святим Духом

Вот я крещен УПЦ МП, там где я живу эту церковь ликвидировали, в какую церковь теперь мне ходить ? Таке питання мені задала людина, на це питання, відповів словами Біблії.

Псалми 1:1,2

1. Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, 2. та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!

Думаю, таким людям потрібно ходити до церкви, де знаходяться порядні люди, але вони туди ходити не хочуть. Ходять ці люди до іншої церкви і тому не розуміють, що таке хрещення. В цій розповіді попробую пояснити з допомогою Біблії, що таке хрещення.

Що таке хрещення  

Слово, "хрещення", в прямому розумінні означає "занурення у воду", очищення, змивання своїх гріхів. Подібні занурення і очищення в Ізраїлі відбувалися з давніх часів, про це пише Біблія, перша книга Буття.

Буття 35:1,2

1. І сказав Бог до Якова: Уставай, вийди до Бет-Елу, і там осядься, і зроби там жертівника Богові, що явився тобі, як ти втікав був перед Ісавом, братом своїм.  2. І сказав Яків до дому свого, до всіх, хто був із ним: Усуньте чужинних богів, які є серед вас, і очистьтеся, і змініть свою одіж.

Іван Хреститель не був винахідником хрещення, процедуру очищення від гріхів робили і священики Ізраїлю, про це пише Мойсей, який теж таку процедуру виконував.

Левит 8:5,6

5. І промовив Мойсей до громади: Оце та річ, що Господь наказав зробити. 6. І привів Мойсей Аарона й синів його, та й умив їх водою.

Хрещення Ісуса Христа

Хрещення Ісуса Христа 

Іван Хреститель теж купав людей у воді, коли людина погружалась у воду, то вона для світу зникала, а коли людина випірнала з води, то вона народжувалась заново і таку людину вважали вже іншою, безгрішною людиною, яка розкаялась в своїх гріхах.

Євангелія нам розповідає, що до Івана Хрестителя прийшов покаятись (христитися) сам Ісус Христос і під час хрещення відбулося чудо, з неба зійшов Святий Дух і був голос - Це син мій улюблений в ньому моє благовоління, це є хрещення Духом Святим.

Читати -  Чи можна довіряти Євангелії ? Хто писав Євангелії ?    

Хрещення Святим Духом що це таке

Хрещення Святим Духом що це таке ? Християни теж приймають хрещення подібне до Ісуса Христа. Коли християнин занурюється у воду, то він символічно помирає для цього світу, з ним помирають всі його гріхи, він очищується від минулого. Коли християнин випірнає з води, то народжується іншою людиною, людиною вірною Богу і вірною вченням Ісуса Христа. Християнин стає сином Бога і отримує Дух Святий, подібно до Ісуса Христа (правда в цьому випадку голос з неба не лунає) . Християнин не приймає хрещення, на вірність церкві (зібранню людей). Християнин також не присягає на вірність якісь одній людині. Християнин дає обіцянку бути вірним лише Богу і обіцяє більше ніколи не грішити, обіцяє намагатися бути достойним сином самого Бога і мати добру совість. 

1 Петра 3:21,22

21. Так и нас ныне подобное сему образу крещение, не плотской нечистоты омытие, но обещание Богу доброй совести, спасает воскресением Иисуса Христа.  

Примітка:  Якщо людина, під час війни хоче ходити на зібрання людей які належать до церкви ворога і ця церква закликає до насилля, то з совістю там не все гаразд, її просто немає.   

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини

Автор пісні  При долині кущ калини Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини. Ми вважаємо, що пісня «При долині кущ калини» має українське походження. Якщо аналізувати цю пісню то вона дуже подібна до українських пісень. Калина це символ життя, здоров’я, благополуччя. У нас з калиною поєднують красу дівчини. Кажуть: розцвіла дівка як калина. Калина це також символ свободи, в гімні Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина» співають: Ой у лузі червона калина похилилася, Чогось наша славна Україна зажурилася, А ми тую червону калину підіймемо. А ми нашу славну Україну розвеселимо Насправді вірш до пісні «При долині кущ калини» написала росіянка Матрона Смірнова у 1979 році. і вона є автор вірша.  Над полями ветер бродит. Песню теплую поет. При долине на свободе, Куст калиновый цветет. Ветер вьется над долиной. В речке плещется вода: - Ты скажи, скажи, калина, Как попала ты сюда? - В рощу прошлого весною Бравый ...

Автор пісні Мій друже Ковалю і Поручик Галіцин

Автор пісні Поручик Галіцин  Оригінальний текст пісні Поручик Галіцин написав українець, який народився в Польщі, пан Гончаренко Георгій Іванович (літературний псевдонім Юрій Галич). Гончаренко народився у Варшаві, сам був з роду полтавських дворян. Рига  Гончаренко служив Українській Державі, був генерал-майором, при Гетьману Скоропадському. Кінець свого життя провів в Латвії, там і помер, 12 січня 1940 року. Коли російські війська зайняли Ригу, то чекісти стали вимагати від Гончаренка співпраці, після спілкування з чекістами, він прийшов додому і покінчив життя самогубством. Під псевдонімом Юрій Галич, український генерал написав 14 книг, багато оповідань та віршів, опублікував сотні статей. Юрій Галич писав російською мовою, більшість з нас теж пише і навіть говорить російською мовою, але це не означає, що ми росіяни. Ми живемо у вільній країні і ми маємо право говорити і писати так як хочемо. Вірші Юрія Галича цікаві і вони переносять нас в минуле. В Те...

Розповідь про автора пісні - Заграй ми цигане старий

Автор пісні  Заграй ми цигане старий Розповідь про автора пісні Заграй ми цигане старий. Пісню «Заграй ми цигане старий» написав український письменник, композитор, музично-культурний діяч, православний священик, педагог, редактор часописів Буковини, пан Сидір Воробкевич. Сидір Воробкевич За іншою версією, автор пісні «Заграй ми цигане старий» є румунський поет, пан Джордже Кошбук, який написав вірш «Să-mi cânţi cobzar bătrân», як стверджують румунські джерела пан Воробкевич переклав твір на українську мову. Точно встановити авторство твору складно, так як пройшло багато часу і кожен народ воліє бачити у цій народній пісні свою пісню. Як там не було, але фактом є те, що ця пісня є народною піснею, як в Румунії так і в Україні. Народився Сидір Воробкевич, 5 травня 1836 року, в Чернівцях, у родині вчителя філософії і богослов'я. Залишившись у дитинстві круглим сиротою, разом із сестрою і молодшим братом Григорієм, виховувався дідом і бабою в містечку Кіцмані, де здобув...