К основному контенту

Всяка влада від Бога встановлена

Всяка влада від Бога

Всяка влада від Бога встановлена ? В християнстві існують різні погляди на владу. Деякі християнські громади співпрацюють з владою, тому що вони вважають, що влада встановлена Богом.

Нехай кожна людина кориться вищій владі

До Римлян 13:1-7

¹ Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. ² Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе. ³ Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, ⁴ бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! ⁵ Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління. ⁶ Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті. ⁷ Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито, кому страх страх, кому честь честь.

Існують християни, які засуджують владу але її терплять і платять податки, такі християни будь яку владу вважають слугою сатани. Вони ніколи не скажуть, що всяка влада від Бога. Єдина влада від Бога це Боже Царство в якому буде правити царь Ісус Христос. Погляди ворожості до земної влади у християн базуються на цих віршах.

Євангеліє від Луки 4:5-8

І він вивів Його на гору високу, і за хвилину часу показав Йому всі царства на світі. 6 І диявол сказав Йому: Я дам Тобі всю оцю владу та їхню славу, бо мені це передане, і я даю, кому хочу, її. Тож коли Ти поклонишся передо мною, то все буде Твоє! І промовив Ісус йому в відповідь: Написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!

влада вбиває християн в римі  , в першому столітті християни

Бо немає влади як не від Бога

Якщо аналізувати ці два вірша що вище, то ми бачимо протиріччя. Один вірш нам каже, влада від Бога встановлена, інший вірш нам каже, що влада передана дияволу і він владу дає кому хоче.

Християни тут не бачать протиріччя і сприймають ці два вірші як одне ціле. На думку християн, Бог дав владу дияволу і ця влада на землі ним встановлена і діє сьогодні. Бог постановив щоб землею сьогодні правив диявол, тому влада восстановлена Богом.

З точки зору християнина, сьогодні Бог не керує землею, землею керує диявол якого Бог допустив до влади.

1 Івана 5:19

¹⁹ Ми знаємо, що ми від Бога, і що ввесь світ лежить у злі

У наслідку правління диявола, було владою вбито мільйони християн, подібні катування і вбивства були зовсім недавно в СРСР. Християни терпимо ставляться до влади, вони виконують закони держави, які не суперечать Біблії, віддають кесарю кесереве - податки, але влада сатани, завжди християн переслідує і це ми бачимо в сучасній Росії, де людей за віру влада саджає в тюрму .

Християнин чекає дня, коли диявол і його влада буде знищена і на землю прийде праведне правління під керівництвом Ісуса Христа, бо це його влада, іншої влади у християнина немає. 

Даниїл 2:44

⁴⁴ А за днів тих царів Небесний Бог поставить царство, що навіки не зруйнується, і те царство не буде віддане іншому народові. Воно потовче й покінчить усі ті царства, а само буде стояти навіки

З приходом правління Христа , керівник який сьогодні очолює земну владу, буде покараний на тисячу років, а потім на короткий час буде звільнений і повністю буде знищений.

Об'явлення 20:1-3

¹ І бачив я Ангола, що сходив із неба, що мав ключа від безодні, і кайдани великі в руці своїй. 

² І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років, ³ та й кинув його до безодні, і замкнув його, і печатку над ним поклав, щоб народи не зводив уже, аж поки не скінчиться тисяча років. 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини

Автор пісні  При долині кущ калини Розповідь про автора пісні - При долині кущ калини. Ми вважаємо, що пісня «При долині кущ калини» має українське походження. Якщо аналізувати цю пісню то вона дуже подібна до українських пісень. Калина це символ життя, здоров’я, благополуччя. У нас з калиною поєднують красу дівчини. Кажуть: розцвіла дівка як калина. Калина це також символ свободи, в гімні Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина» співають: Ой у лузі червона калина похилилася, Чогось наша славна Україна зажурилася, А ми тую червону калину підіймемо. А ми нашу славну Україну розвеселимо Насправді вірш до пісні «При долині кущ калини» написала росіянка Матрона Смірнова у 1979 році. і вона є автор вірша.  Над полями ветер бродит. Песню теплую поет. При долине на свободе, Куст калиновый цветет. Ветер вьется над долиной. В речке плещется вода: - Ты скажи, скажи, калина, Как попала ты сюда? - В рощу прошлого весною Бравый ...

Автор пісні Мій друже Ковалю і Поручик Галіцин

Автор пісні Поручик Галіцин  Оригінальний текст пісні Поручик Галіцин написав українець, який народився в Польщі, пан Гончаренко Георгій Іванович (літературний псевдонім Юрій Галич). Гончаренко народився у Варшаві, сам був з роду полтавських дворян. Рига  Гончаренко служив Українській Державі, був генерал-майором, при Гетьману Скоропадському. Кінець свого життя провів в Латвії, там і помер, 12 січня 1940 року. Коли російські війська зайняли Ригу, то чекісти стали вимагати від Гончаренка співпраці, після спілкування з чекістами, він прийшов додому і покінчив життя самогубством. Під псевдонімом Юрій Галич, український генерал написав 14 книг, багато оповідань та віршів, опублікував сотні статей. Юрій Галич писав російською мовою, більшість з нас теж пише і навіть говорить російською мовою, але це не означає, що ми росіяни. Ми живемо у вільній країні і ми маємо право говорити і писати так як хочемо. Вірші Юрія Галича цікаві і вони переносять нас в минуле. В Те...

Розповідь про автора пісні - Заграй ми цигане старий

Автор пісні  Заграй ми цигане старий Розповідь про автора пісні Заграй ми цигане старий. Пісню «Заграй ми цигане старий» написав український письменник, композитор, музично-культурний діяч, православний священик, педагог, редактор часописів Буковини, пан Сидір Воробкевич. Сидір Воробкевич За іншою версією, автор пісні «Заграй ми цигане старий» є румунський поет, пан Джордже Кошбук, який написав вірш «Să-mi cânţi cobzar bătrân», як стверджують румунські джерела пан Воробкевич переклав твір на українську мову. Точно встановити авторство твору складно, так як пройшло багато часу і кожен народ воліє бачити у цій народній пісні свою пісню. Як там не було, але фактом є те, що ця пісня є народною піснею, як в Румунії так і в Україні. Народився Сидір Воробкевич, 5 травня 1836 року, в Чернівцях, у родині вчителя філософії і богослов'я. Залишившись у дитинстві круглим сиротою, разом із сестрою і молодшим братом Григорієм, виховувався дідом і бабою в містечку Кіцмані, де здобув...